خانه / اخبار خودروهای ایران / کاهش ترافیک تهران با دو آزادراه جدید
درایوپرشیا- معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌ها گفت: آزاد راه جدید چرمشهر به پردیس به زودی کلید خورده و با افتتاح این آزاد راه از بار ترافیک جنوب کشور به شدت کاسته خواهد شد.

کاهش ترافیک تهران با دو آزادراه جدید

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین میر شفیع  معاون شرکت ساخت و توسعه آزاد راه  با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه مقرر شده 5 هزار کیلومتر آزاد راه ساخته شود، اظهار داشت: برای ساخت 3 هزار و 300 کیلومتر  آزاد راه سرمایه گذار  انتخاب کرده ایم که در حال بررسی توان مالی  آنها بوده و در صورت  اثبات آنها اقدام به عقد قرار داد می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: از 3 هراز 300 کیلومتر آزاد راه در کشور، برخی از  آنها به مرحله عقد قرارداد رسیده و در آینده نزدیک نیز ساخت آنها کلید می خورد.

میر شفیع در خصوص آزاد راه‌های جدید در کشور گفت: ساخت  آزاد راه لامرد به پارسیان ، مشهد_ قوچان ،ایلام به اصفهان ، قطعه 3کنار گذر شرق اصفهان قطعه 3 ایلام اصقهان کنار گذر تبریز ،کنار گذر اراک سیرجان وازاد راه  سیرجان بندر عباس به زودی آغاز می‌شود.

معاون ساخت و توسعه آزاد راه ها در خصوص ساخت یک آزاد راه جدید در اطراف تهران نیز گفت: با ساخت و تکمیل دو آزادراه مهم کنار گذر جنوب تهران از چرمشهر تا آبیک و همچنین آزادراه چرمشهر- پردیس بار ترافیک از غرب و جنوب به سمت تهران و شمال کشور به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

وی در خاتمه یادآور شد: مسافرانی که از جنوب کشور قصد سفر به شمال را دارند، می توانند بدون ورود به تهران  مستقیم از جاده قم به گرمسار و  از طریق آزاد راه جدید  به سمت پردیس حرکت و در نهایت به شمال کشور سفر کنند.

شاید بخواهید ببینید !

شرایط فروش نقدی و اقساطی هیوندای سانتافه+جدول

به گزارش پایگاه خبری«درایوپرشیا» ، هیوندای سانتافه، شاسی‌بلند محبوب هیوندای در ایران از سوی آسان …

سه کشته و ۲۰ زخمی حوادث جاده ای یک ماه اخیر در جاده های غرب خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری«درایوپرشیا» به نقل از ایرنا ، سرهنگ علی فتحی روز دوشنبه   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *