خانه / اخبار خودروهای ایران / تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) در شمال تهران کانالیزه شد
درایوپرشیا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران گفت: تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) کانالیزه شد.

تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) در شمال تهران کانالیزه شد

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا» به نقل از مهر، عبدالمطلب توجهی با بیان این که تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) کانالیزه شد، اظهار داشت: به منظور تعریض، ایمن سازی و حذف خط پارک پیرامون میدان ،  بهسازی فضای سبز، ساماندهی و نظم بخشی به تردد خودروها ، روان سازی ترافیک، افزایش ایمنی تردد عابرین پیاده و خودروهای عبوری ،  کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی و  حل مشکل گره ترافیکی ، عملیات اصلاح هندسی میدان قائم (عج) به انجام رسید.

وی گفت: مرحله اول این پروژه در قالب تخریب روکش آسفالتی جداول و باغچه های حاشیه میدان توسط یک  دستگاه لودر در دو شیف کاری و بصورت شبانه روزی آغاز شد و حمل نخاله های حاصل از تخریب با حدود 60 دستگاه کامیون با ظرفیت حمل تقریبی 12 تن به انجام رسید.

توجهی اضافه کرد: در مرحله دوم طرح نسبت به تسطیح و  اجرای عملیات جدول گذاری با استفاده از جداول کانیو قائم و افقی اقدام شد.

معاون شهردار منطقه یک تهران افزود:  در فاز دوم اجرای این عملیات ، لچکی های پیرامون میدان مطابق طرح تایید شده اداره کل مهندسی و ایمنی و ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران احداث و امکان دسترسی مستقیم اهالی شهرک محلاتی به میدان قائم (عج) نیز فراهم می شود.

شاید بخواهید ببینید !

شرایط فروش نقدی و اقساطی هیوندای سانتافه+جدول

به گزارش پایگاه خبری«درایوپرشیا» ، هیوندای سانتافه، شاسی‌بلند محبوب هیوندای در ایران از سوی آسان …

سه کشته و ۲۰ زخمی حوادث جاده ای یک ماه اخیر در جاده های غرب خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری«درایوپرشیا» به نقل از ایرنا ، سرهنگ علی فتحی روز دوشنبه   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *