خانه / اخبار خودروهای ایران / برنامه‌های بلندمدت اشکودا برای حضور در ایران
درایوپرشیا- گزارشها حاکی از این است که اشکودا از زیرمجموعه های فولکس واگن برای حضور در بازار ایران برنامه ریزی بلندمدت دارد.

برنامه‌های بلندمدت اشکودا برای حضور در ایران

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا» به نقل از اتومیتیونیوز، برند اشکودا فولکس واگن قصد دارد به رغم شکست مذاکراتش با شرکت هندی تاتا موتورز، یک خودروی ارزان قیمت را تا سال 2020 برای بازارهای نوظهور تولید کند.  

اشکودا یک سری ایده برای تولید یک خودروی ارزان را برای بازار هند که بعدا در بازارهای دیگری همچون ایران و برزیل نیز مورد استفاده قرار بگیرد، ارائه کرده است.

اشکودا و تاتا موتورز اوایل این ماه اعلام کردند که گفتگوهای آنها در زمینه یک اتحاد استراتژیک به پایان رسیده زیرا دو طرف نتوانسته‌اند به صرفه‌جویی برنامه ریزی شده در هزینه‌ها دست پیدا کنند.

این دو خودروساز در ماه مارس یادداشت تفاهمی را برای یک همکاری بلندمدت برای بررسی توسعه مشترک محصولات در بازار هند و دیگر کشورها امضا کردند.

گفتگوها پس از مخالفت اشکودا با ایده توسعه یک خودرو با پلتفرم AMP تاتا موتور به پایان رسید. فولکس واگن در بیانیه ای که در آن زمان منتشر شد اعلام کرد که اشکودا نگران است که این کار به سرمایه گذاری قابل توجه بیشتر برای انجام تست تصادفات و الزامات زیست محیطی در آینده منجر شود.

شاید بخواهید ببینید !

۱۱ بهمن؛ بزرگترین عرضه سال در بورس

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا» به نقل از همشهری، سرانجام پس از یکماه گمانه زنی …

مقایسه جالب مصرف بنزین بین ایران و ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *