خانه / اخبار خودروهای ایران / صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام از مرز ۱۸۰ هزار فالوئر گذشت
درایوپرشیا- صفحه رسمی هفته‌‌نامه خودروامروز در اینستاگرام که سال ۹۵ را با ۱۲۷ هزار فالوور به پایان رسانده بود، امروز از مرز ۱۸۰ هزار فالوئر گذشت تا با میانگین جذب ماهانه ۱۰.۶۰۰ فالوئر در سال جاری، قدرتمندتر و تاثیرگذارتر از هر زمان دیگری به اطلاع‌رسانی در حوزه خودرو در دنیای مجازی بپردازد.

صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام از مرز ۱۸۰ هزار فالوئر گذشت

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا»، خودروامروز با آگاهی از گرایش روزافزون کاربران دنیای مجازی به اینستاگرام، دو سال گذشته را بطور جدی صرف فعالیت و خبررسانی در قالب این پلتفرم کرده و مفتخریم که امروز، با اختلاف بسیار، پرمخاطب ترین صفحه اینستاگرام  در بین رسانه های خودرویی مکتوب و غیرمکتوب هستیم. بازخورد روزانه پست های این صفحه نیز نشان از درک درستی است که خودروامروز از سلیقه مخاطب در فضای مجازی داشته و بیانگر تلاشی است که هر روز در جهت نزدیک و نزدیک تر کردن محتوای تولیدی خود به این سلیقه دارد. پوشش روزانه تازه های بازار خودرو کشور و جهان خودرو در قالب خبر و ویدئو، بازنشر پست های آموزشی با رویکرد اجتماعی، و گزارش زنده و پوشش تصویری از مهمترین رویدادهای خودرویی کشور و رویدادهای بین‌المللی، بخشی از فعالیت های صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام است و با بزرگتر شدن این خانواده، هدف را بر ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت این تلاش گذاشته ایم.

گفتنی است اینستاگرام خودروامروز یکی از صفحات شانزده‌گانه مجموعه رسانه ای امروز در اینستاگرام است و مجموع مخاطبین این خانواده (شامل صفحات راننده، مای‌کار، لوکس، شاسی‌بلند، موتورسیکلت، ماکت‌بازی، اسپرت و …) در اینستاگرام، امروز بالغ بر 550 هزار نفر می شود.

آنچه که در ادامه می بینید، بازخورد برخی از پست های اخیر اینستاگرام خودروامروز و ریز آمار بازدید و بازخورد هفته اخیر این صفحه در اینستاگرام است.

شاید بخواهید ببینید !

۱۱ بهمن؛ بزرگترین عرضه سال در بورس

به گزارش پایگاه خبری «درایوپرشیا» به نقل از همشهری، سرانجام پس از یکماه گمانه زنی …

مقایسه جالب مصرف بنزین بین ایران و ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *