خانه / مجله خودرو / تازه های خودرو / معرفی سیتروئن E مهاری مدل 2018

معرفی سیتروئن E مهاری مدل 2018

سیتروئن E مهاری یا نام لاتینش Citroen-e-Mehari خودرویی بروز شده البته از نوع الکتریکی می باشد که در بخش داخلی و کابین کاملا بروز شده است.

این خودرو در بخش سقف  بروز شده است و از یک سقف با ستون فلزی و کاملا پانارومیک برخوردار شده است .در داخل سیتروئن E مهاری داشبورد  ، صندلی‌های کاملا بروز هستند و از سیستم های سرد و گرم کن استفاده می کند.

تجهیزات استاندارد بیشتر و عایق حرارتی و صوتی بهتر اشاره کرد. علاوه بر این، ساختار خودرو نیز با جوش‌های جدید تقویت شده است. استفاده از یک باطری‌های لیتیوم پلیمر جدید در سیتروئن E مهاری سبب شده است تا خروجی این خودرو از 140 نیوتن در گذشته به 168  نیوتن بر متر افزایش یابد و همچنین بعد مسافتی که می تواند در حالت برقی طی کند نزدیک به  195 کیلومتر  ثبت شده است.

اگر از شارژ های اصلی برای این خودرو استفاده شود می توانید در مدت 10 ساعت این خودرو را 100 % شارژ کنید. اما اگر می خواهید کمتر هزینه کنید و با برق معمولی خانه سیتروئن E مهاری را شارژ کنید باید 6.5 ساعت بیشتر صبر داشته باشید یعنی در حدود 16.5 ساعت.قیمت این خودرو 19,500 یورو برای مدل سقف پارچه‌ای و 20,700 یورو برای مدل سقف فلزی  تخمین زده شده است.

تصاویر سیتروئن E مهاری

 

شاید بخواهید ببینید !

آکورا RDX مدل 2019 (Acura RDX)

آکورا RDX مدل 2019 به لاتین Acura RDX  یکی از شاسی‌بلند  های محبوب در بین …

رونمایی از آکورا MDX A Spec مدل 2019 (Acura MDX A-Spec )

آکورا MDX A Spec  با نام لاتین (Acura MDX A-Spec) نسخه ای جدید از  ام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *